НБУ надаватиме касове обслуговування на умовах Єдиного договору

НБУ надаватиме касове обслуговування на умовах Єдиного договору

1312
Ukrinform
Починаючи з 1 березня 2018 року договірні відносини Нацбанку з новими клієнтами встановлюватимуться шляхом приєднання їх до Публічної пропозиції на укладення Єдиного договору банківського обслуговування.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Договірні відносини Національного банку України з новими клієнтами з 1 березня 2018 року встановлюватимуться шляхом приєднання їх до Публічної пропозиції на укладення Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України», - йдеться в повідомленні.

Національний банк України оголошує Публічну пропозицію таких послуг, зокрема: з касового обслуговування банків у національній валюті України та з касового обслуговування ліквідаторів банків у національній валюті України. 

Умови Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України щодо касового обслуговування банків надаватимуть банкам такі переваги: банк, філія (яка має окремий код банку) зможе отримувати послуги з касового обслуговування, не укладаючи окремі договори з кожним підрозділом грошового обігу в регіоні або Центральним сховищем. Також банк, філія (яка має окремий код банку) самостійно обиратиме підрозділ грошового обігу в регіоні або Центральне сховище, де здійснюватиметься касове обслуговування безпосередньо банку, а також його філій/відділень тощо.

Читайте також: Збитки банків від незаконних дій з платіжними картками торік зменшились - НБУ

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 25 січня 2018 року № 6 "Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні". Крім цього, Постанова № 6 передбачає, що банк, філія (яка має окремий код банку), що приєдналися до умов ЄДБО, мають забезпечити передавання на дослідження банкнот національної валюти, крім підрозділів грошового обігу, до Центрального сховища, яке проводитиме таке дослідження для банків, які обслуговує. 

Публічна пропозиція набирає чинності для банку із дня підписання ним заяви про приєднання до умов ЄДБО, якщо інше не передбачено умовами договору або зазначеною заявою про приєднання та діє до прийняття сторонами чи однією зі сторін рішення про його розірвання або до дня офіційного оприлюднення Національним банком України заяви про відкликання цієї Публічної пропозиції в цілому чи в частині на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України. 

Постанова № 6 набирає чинності з 1 березня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-