Італія допоможе запустити в Україні високошвидкісну колію Одеса-Київ-Львів

Італія допоможе запустити в Україні високошвидкісну колію Одеса-Київ-Львів

1751
Ukrinform
Україна спільно з Італією розпочинає підготовку техніко-економічної документації для запровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Про це домовилися під час зустрічі міністр інфраструктури України Володимир Омелян та президент компанії Italferr Рікардо Марія Монті, а також представники посольства Італійської Республіки в Україні, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

"Я радий, що ми можемо розпочати цей процес за підтримки компанії Italferr, яка належить до Державної залізничної групи і має досвід в своєму секторі понад 30 років. Ми залучаємо Italferr до розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів. Досягненнями компанії є значні інфраструктурні проекти для звичайного і високошвидкісного залізничного сектору, як в Італії, так і в інших країнах. І надважливо, що зміни в Україні ми розпочинаємо за підтримки провідної європейської компанії", - зазначив Омелян.

Читайте також: Укрзалізниця зекономить 1000 гривень на кожній тонні купленого пального - Кравцов

Міністр наголосив, що запровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні є мега інфраструктурним проектом державного значення.

"Це – мегапроект, реалізація якого не тільки змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані регіонів, значно розширить потужності існуючих сфер виробництва і запустить нові. Сьогодні разом з італійськими партнерами ми робимо перший крок на цьому шляху", - уточнив Омелян.

Фото: mtu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>