Мінрегіон і Асоціація водоканалів розпочинають новий етап співпраці - меморандум

Мінрегіон і Асоціація водоканалів розпочинають новий етап співпраці - меморандум

894
Ukrinform
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ і Асоціація водоканалів України підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє Урядовий портал. 

"Ми розпочинаємо новий етап співпраці з Асоціацією водоканалів України, представники якої – фахівці й безпосередні користувачі політики, що формується Мінрегіоном. Наша спільна мета – надавати якісну послугу для споживачів за справедливою ціною. Тому ми підтримуватимемо розвиток водоканалів, у тому числі залучаючи фінансову підтримку", - сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко після підписання меморандуму.

Він наголосив, що меморандум — це політика, яка впроваджуватиметься між Мінрегіоном та Асоціацією.  "Зокрема, це стосується залучення фахівців і громадськості для обговорення нормативних актів і законодавчої бази, її імплементація. А також моніторинг з боку Асоціації суб’єктів господарювання, які надають послуги, як з фінансової, так і з технічної точки зору», — зазначив він.

Читайте також: Публікація постанови про Фонд енергоефективності прискорить його запуск - Зубко

На думку Зубка, ключовими маркерами стратегії є поліпшення якості питної води, підвищення рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадження енергозберігаючих технологій, стабілізація фінансово-економічного стану підприємств галузі, а також вирішення кадрового забезпечення галузі.

Віце-прем’єр-міністр акцентував увагу на вдосконаленні загальнодержавної цільової програми «Питна вода», яка діє з 2005 року.

«Ми очікуємо пропозицій від Асоціації та розроблення змін, що можуть бути прийняті і підтримані як урядом, так і Верховною Радою України», — підкреслив він.

Окремим блоком питань і стратегічним напрямком співпраці Зубко назвав розробку Стратегії поводження з водними ресурсами України, водовідведення, а також питання екології.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>