Укрзалізниця переходить на формульне ціноутворення при закупівлі пального - Кравцов

Укрзалізниця переходить на формульне ціноутворення при закупівлі пального - Кравцов

1076
Укрінформ
ПАТ "Укрзалізниця" має намір придбати 110 тис. тонн дизельного пального. Відповідні аукціони призначено на 30 січня.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці

"Укрзалізниця має намір придбати 110 тис. тонн дизельного пального. Відповідні аукціони призначені на 30.01.2018. Передбачено проведення трьох процедур по 20 тис. тонн кожна із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням показників Platts. Також передбачено проведення п’яти звичайних процедур по 10 тис. тонн кожна. Очікувана вартість дизеля за всіма тендерами складає 29,640 грн за тонну", - йдеться у повідомленні.  

Як зазначив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, компанія впевнено переводить процес закупівель на цивілізовані рейки, і закупівля пального за формульним ціноутворенням – позитивний сигнал для всіх постачальників. "Такі умови є привабливими для залучення до співпраці і міжнародних трейдерів. Ми один із найбільших споживачів дизелю в Україні, тому реальна ринкова ціна пального – стратегічно важлива", - сказа він. У цьому зв'язку, зауважив Крацов, Укрзалізниця підвищила вимоги не тільки до себе, а й до нафтотрейдерів, і наполягатиме на гарантованих постачаннях згідно з договорами, оскільки це один з ключових моментів для безперебійної роботи залізниці.

Читайте також: Укрзалізниця залучатиме вантажні локомотиви у Литви

У прес-службі нагадали, що Укрзалізниця поступово переходить на формульне ціноутворення при закупівлі пального – ціна залежатиме від коливання котирувань Platts та курсу валюти (фактично все пальне на ринку імпортного походження), ціна за контрактом може збільшуватися або зменшуватися при кожній рознарядці на відвантаження чергової партії дизеля за формулою із застосуванням показників Platts.

Platts — міжнародна, глобальна уніфікована система інформаційного моніторингу за динамікою ринку та ціноутворенням у галузі добувної та паливно-енергетичної промисловості. Показники Platts — індекси, що офіційно визначені світовим інформаційним агентством Platts та є базою для використання суб’єктами господарської діяльності.

Раніше повідомлялося, що ПАТ «Укрзалізниця» в партнерстві з ЄБРР, який залучив Дипломований інститут постачання та управління поставками (CIPS) з Великобританії, розпочинає амбітний проект порівняльного аналізу й корпоративної сертифікації закупівель та управління поставками в компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-