Україна використає досвід BMW для автомобільних інновацій - Кубів

Україна використає досвід BMW для автомобільних інновацій - Кубів

Фото
Укрінформ
Перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів позитивно оцінив як політичні, так і економічні результати свого візиту в Мюнхен та на Українсько-баварський бізнес-форум, який пройшов там у середу. 

Підсумки він коротко підбив у розмові з кореспондентом Укрінформу. 

“Ми не тільки отримали сигнал підтримки, ми отримали, я би сказав, чітку програму дій майбутнього, співпраці на рівні парламенту, на рівні уряду”, - сказав Кубів.

Зокрема, під час зустрічі з президентом ландтагу Барбарою Штамм і членами президії баварського парламенту, головами парламентських фракцій та членами комітету у справах Євросоюзу йшлося про “формування дорожньої карти дій політичного сегменту” у співробітництві з Україною. 

До того заступник прем'єр-міністра Баварії Ільзе Айгнер запевнила, що німецька сторона, баварська влада не буде толерувати незаконну анексію Криму. 

Говорячи про результати бізнес-форуму, Кубів зазначив, що такі зустрічі дозволяють нарощувати людський капітал, проводити “спільну кооперативну роботу і розширяти співробітництво в галузі, зокрема, створення індустріальних парків, в галузі машинобудування, інфраструктурних, енергетичних проектів”. 

Читайте також: Кубів пообіцяв німецьким партнерам підтримку бізнес-проектів в Україні

Окремо перший віце-прем'єр зупинився на можливостях в сфері машинобудування. “Ми можемо розширити кластер оновлення і будівництва автомобільної галузі як пріоритет, використати наш інженерно-технічний досвід і інноваційний підхід, який ми побачили на заводі BMW”, - сказав він. Кубів переконаний, що Україна може бути однією з передових країн у процесі формування автомобілебудування на перспективу. Він пояснив, що має на увазі електромобілі, електродвигуни, систему формування гібридного транспорту.

Кубів у Мюнхені

Як повідомлялося, участь в економічному форумі “Україна-Баварія 2018” взяли близько 160 представників бізнесу. Форум проходив на базі Торгово-промислової палати землі Баварія.

Фото: Ольга Танасійчук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-