Кубів на форумі у Мюнхені заявив про

Кубів на форумі у Мюнхені заявив про "капітальний ремонт" України

Укрінформ
Україна чітко уявляє, куди вона рухається в своєму економічному розвитку, має програму, а також  амбіції стати євразійським хабом. 

Про це заявив, виступаючи на Українсько-баварському бізнес-форумі в Мюнхені в середу, перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

“Ми говоримо не про політику виживання, ми говоримо про стратегічний розвиток...У нас є чіткий план бачення розвитку, щорічного росту ВВП на рівні 3-5-7  відсотків. І ми цього доб'ємося”, - сказав Кубів.

Він запевнив у наявності в уряду програми, яка базується на інноваційності, на нових технологіях, які дозволять стати конкурентоспроможними у Європі та у світі. 

Читайте також: Делегація з України прибула на українсько-баварський економічний форум - МЕРТ

Перший віце-прем'єр ознайомив учасників форуму з останніми економічними законодавчими актами, кроками, які зроблені на шляху економічного зростання.

“За останні 3 роки вдалося стабілізувати країну та перейти від кризи до економічного зростання – на 2-3 відсотки після жахливої кризи. Головне – це відновлення довіри – всередині та ззовні”, - сказав політик. Він запевнив, що зараз йдеться про інституційні і системні реформи, “про те, що Україна не буде зупинятися на шляху проведення реформ”. “144 закони, безвіз...Ми здійснюємо капітальний ремонт країни”, - заявив Кубів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-