Аграрії отримали близько 1,2 мільярда у рамках проекту Аграрні розписки - Мінагро

Аграрії отримали близько 1,2 мільярда у рамках проекту Аграрні розписки - Мінагро

1450
Укрінформ
В рамках пілотного проекту - Аграрні розписки - малим та середнім сільськогосподарським господарствам було видано 190 розписок у 8 областях України на суму 1,2 млрд грн.

Про це під час прес-конференції на тему: "Впровадження аграрних розписок у Київській області" сказав державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Аграрна розписка - це зручний і надійний інструмент із залучення коштів, здебільшого для малих та середніх сільськогосподарських господарств. Вже другий рік триває цей експеримент, і нарешті можна сказати, що цей експеримент успішно завершено. Протягом цього часу було видано 190 розписок у 8 областях на суму 1,2 млрд грн", - сказав Андронов.

Він зазначив, що цей інструмент є надійним, адже згідно зі статистикою досі не було жодного випадку стосовно невиконання зобов'язань по цих розписках. 

Читайте також: МЕРТ: Україна - друга за обсягами поставок вершкового масла в ЄС

Аграрна розписка - новий інструмент, який допоможе аграріям отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільгосппродукції. За своєю суттю, аграрна розписка - це угода між сільськогосподарським товаровиробником (позичальником) та кредитором (дистриб'ютором, постачальником, зернотрейдером, банком).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-