Частину основних фондів "Газу України" продадуть, щоб погасити борги

Частину основних фондів "Газу України" продадуть, щоб погасити борги

1206
Ukrinform
Кредиторську заборгованість та борги за імпортований газ "Газ України", дочірньої компанії “Нафтогазу України”, погасять за рахунок продажу частини основних фондів.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів про погодження відчуження основних фондів дочірньої компанії “Газ України” офіційно опубліковане в газеті "Урядовий кур'єр" 11 січня 2018 року.

"Уряд погодив відчуження основних фондів дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, що не використовуються у процесі провадження діяльності з транспортування магістральними трубопроводами і зберігання у підземних газосховищах. Реалізація рішення Уряду дозволить зменшити витрати на утримання основних фондів, що не використовується у основній виробничій діяльності дочірньої компанії “Газ України”, сприятиме погашенню кредиторської заборгованості та поліпшенню фінансового стану зазначеної компанії", - прокоментували розпорядження в Секретаріаті Кабміну.

Читайте також: Газпром блокує віртуальний реверс газу в Україну – польська PGNіG

Згідно з документом, відчуження основних фондів здійснюватиметься за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах.

Отримані кошти будуть спрямовані на погашення кредиторських зобов’язань та здійснення розрахунків за імпортований природний газ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-