Митниці і далі сприятимуть розбудові доріг - експеримент подовжено

Митниці і далі сприятимуть розбудові доріг - експеримент подовжено

Укрінформ
"Митний екесперимент", у рамках якого понаднормові надходження коштів на митницях перераховуються на розбудову дорожньої інфраструктури, подовжено на 2018 рік.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України. 

"Експеримент щодо направлення на розбудову доріг коштів, які надходять завдяки перевиконанню митницями ДФС індикативних показників із забезпечення митних платежів до бюджету, подовжено й на 2018 рік", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у 2017 році завдяки перевиконанню Державною фіскальною службою України індикативів із забезпечення митних надходжень до бюджету у рамках митного експерименту на розвиток дорожньої інфраструктури має бути направлено 12 млрд 312 млн грн.

Читайте також: Податок на нерухомість: ДФС не повідомила вчасно - фізособа не платить штраф

Зокрема, за результатами минулого року серед лідерів по перерахуванню коштів на реконструкцію доріг - Одеська митниця ДФС, яка спрямувала  2 млрд 350 млн грн, Київська – 1 млрд 884 млн грн, Львівська – 1 млрд 115 млн грн, Київська міська – 1 млрд 39 млн грн та Донецька митниця – 1 млрд 28 млн грн.

Як відомо, експеримент, ініційований Кабінетом Міністрів України та затверджений постановою від 16 вересня 2015 р. №726, полягає у спрямуванні 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, м.Києва до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів.

У 2015 році експеримент було запроваджено у  4 областях країни – Волинській, Одеській, Львівській, Чернівецькій, а в 2016 році – ще й у місті Києві. У 2017 році експеримент було поширено на всі області країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-