НБУ щомісяця публікуватиме інформацію про порушників норм фінмоніторингу

НБУ щомісяця публікуватиме інформацію про порушників норм фінмоніторингу

Укрінформ
Національний банк України розпочинає щомісячну публікацію інформації про застосовані до банків заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Національний банк України з грудня 2017 року розпочинає щомісячну публікацію інформації про застосовані до банків заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу, яка міститиме назву банку, застосовані до нього заходи впливу та короткий опис порушень, за які такі заходи впливу були застосовані», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: НБУ оновив порядок реєстрації платіжних систем

Як повідомляв Укрінформ, регулярно інформувати громадськість про застосовані до банків заходи впливу за порушення ними законодавства у сфері фінансового моніторингу Національний банк почав ще у серпні 2016 року. Раніше такі дані мали статус інформації з обмеженим доступом. Проте постановою Правління НБУ від 25 серпня 2016 року вказаний гриф було знято щодо загальних відомостей про застосування заходів впливу. А з грудня цього року інформація стане ще більш розширеною. Рішення про розширення обсягу інформації прийнято з урахуванням положень статті 60 Директиви (ЄС) 2015/849 від 20 травня 2015 року про запобігання використанню фінансової системи для відмивання грошей та фінансування тероризму (4-а Директива ЄС), а також підпункту «d» пункту 26 розділу «F» Меморандуму про економічну і фінансову політику, що є додатком до листа про наміри від 02 березня 2017 року, підписаного Президентом України, Прем'єр-міністром України, Міністром фінансів України та Головою НБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-