Підприємства стандартизації менше платитимуть в бюджет дивідендів - Кабмін

Підприємства стандартизації менше платитимуть в бюджет дивідендів - Кабмін

Укрінформ
Кабінет міністрів зменшив частку відрахування дивідендів державними підприємствами стандартизації та метрології до 30% замість 75%, як це вимагалось раніше.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку

«13 грудня Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку відрахування державними підприємствами у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності частини чистого прибутку у вигляді дивідендів до державного бюджету. Відтепер державні підприємства у сфері стандартизації та метрології, які належать до сфери управління Мінекономрозвитку, зобов'язані відраховувати 30% чистого прибутку до державного бюджету (замість 75%, як це вимагалось раніше)», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Імпортний газ для України здорожчав у листопаді до $239,5 за тисячу кубів - Мінекономіки

У міністерстві зазначають, що подібна норма може застосовуватись до держпідприємств стандартизації та метрології, які реінвестують 45% від власного прибутку (доходу) в модернізацію обладнання, оснащення лабораторій та удосконалення національних еталонів. Вивільнення додаткових коштів шляхом зниження частки відрахування дивідендів дасть можливість підприємствам здійснити необхідне для підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Угода АССА) технічне переоснащення. 

Технічне переоснащення державних підприємств стандартизації та метрології пов'язано із необхідністю розвитку в Україні якісної інфраструктури систем стандартизації, метрології, акредитації, оцінки відповідності та ринкового нагляду та зближення національного і європейського технічного регулювання, що передбачено Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, наголошують фахівці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-