Надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 43,8 мільярда - ДФС

Надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 43,8 мільярда - ДФС

Укрінформ
Державною фіскальною службою України з початку 2017 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 160,9 млрд грн.

Про це повідомив в.о. голови ДФС Мирослав Продан. 

За його словами, цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 43,8 млрд гривень.

"Станом на 1 грудня індикативний показник, визначений Міністерством фінансів України, виконано у повному обсязі. З урахуванням надходжень грудня додаткові очікувані надходження єдиного внеску за 2017 рік складуть близько 20 млрд гривень", – зазначив Продан.

Читайте також: На дороги в рамках митного експерименту цьогоріч спрямували 11,7 мільярда - ДФС

Він також відзначив, що органами ДФС проводиться цілеспрямована робота зі збору коштів, необхідних для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

"ДФС вживає всіх необхідних заходів для виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску з метою зростання надходжень єдиного внеску і зменшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду України", – підкреслив Продан.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-