Нафтогаз закупив 1,8 мільярда кубів газу за кошти кредиту ЄБРР

Нафтогаз закупив 1,8 мільярда кубів газу за кошти кредиту ЄБРР

1218
Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» протягом липня-вересня 2017 року здійснив закупівлю природного газу у рамках третього раунду використання коштів поновлювальної кредитної лінії ЄБРР. 

Про це Укрінформу повідомили з прес-служби нафтогазової компанії.

"Загальна вартість 18 укладених договорів склала $359 млн, з яких $300 млн – кошти кредитної лінії і $59 млн – власні кошти Нафтогазу", - деталізували в Нафтогазі.

У нафтогазовій компанії зазначили, що усі п’ять постачальників були відібрані в рамках процедури попереднього відбору ЄБРР, яка завершилась у червні 2017 року.

Середньозважена ціна контрактів у пункті постачання склала $203 за тис. куб. м.

Читайте також: В Україні видобуток газу за 10 місяців зріс на 4% - до 17.3 мільярдів кубів

Як повідомляв Укрінформ, з грудня 2015 року по березень 2016 року Нафтогаз за кошти кредитної лінії ЄБРР закупив 1,7 млрд куб. м газу у п’яти постачальників, з серпня по жовтень 2016 року за кошти кредитної лінії було закуплено 1,8 млрд куб. м газу у шести постачальників.

Кредитна лінія ЄБРР у розмірі $300 млн була відкрита у жовтні 2015 року та призначена для закупівлі газу на західному кордоні України. Однією з умов надання кредиту ЄБРР була реалізація урядом України плану дій щодо реформи корпоративного управління в Нафтогазі. 

Позика ЄБРР є поновлювальним кредитом на 3 роки. Протягом цього строку Нафтогаз може погашати і знову позичати кошти в межах зазначеної суми, щоб профінансувати закупівлі газу з ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-