Мінгареллі закликав Раду не чіпати Фонд регіонального розвитку у бюджеті-2018

Мінгареллі закликав Раду не чіпати Фонд регіонального розвитку у бюджеті-2018

Укрінформ
У Представництві Євроcоюзу в Україні занепокоєні пропозицією Бюджетного комітету Верховної Ради зменшити на наступний рік фінансування Фонду регіонального розвитку.

Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі під час ІІ Всеукраїнського форуму об'єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прем'єр-міністр слушно запропонував у бюджеті наступного року віддати 1% усіх надходжень до фондів регіонального розвитку. Ми вважаємо, це дуже розумний крок. Таке фінансування регіонального фонду місцевого розвитку дасть можливість тим територіям, де економічна ситуація не така добра, також розвиватися в Україні. Але ми трішки занепокоєні тим, що Бюджетний комітет ВР вирішив зменшити цю суму на 5 млрд грн, а така пропозиція, якщо буде прийнята, зменшить кошти для Фонду регіонального розвитку наполовину», -  зазначив Мінгареллі.

За його словами, таких підхід також «зменшить можливості створити систему підтримки тим територіям України, де необхідна допомога для місцевого економічного розвитку». 

«Тому ми хотіли б звернутися до Верховної Ради і попросити, щоб вони відновили попередній бюджет, який пропонував Кабінет міністрів,  і Прем'єр-міністр особисто зробив цю пропозицію», - сказав Мінгареллі.

Читайте також: Парубій сподівається на прийняття Держбюджету 7 грудня

Він також наголосив на необхідності ухвалення нового законодавства, коли відбувається об'єднання територіальних громад.

«Для того, щоб підтримувати динаміку добровільного об'єднання (громад -  ред.) я хотів би заохотити ВР, аби вони ухвалювали ті проекти законів, які будуть сприяти процесу об'єднання, і включити сюди і міста, і міста обласного значення, аби вони брали участь у цьому процесі», -  зазначив Мінгареллі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-