У НБУ повідомили про роботу електронних платежів наприкінці 2017 року

У НБУ повідомили про роботу електронних платежів наприкінці 2017 року

Укрінформ
Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів регулятора (далі - СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Так відповідно до рішення Правління Національного банку України від 28 листопада 2017 року №759: 27, 28 грудня 2017 року СЕП працюватиме в режимі подовженого банківського дня на дві години. 29 грудня 2017 року до 13.00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органів Державної казначейської служби України», - йдеться в повідомленні.

Національний банк та органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15.00. 1 та 8 січня 2018 року СЕП, система електронної пошти Національного банку України, депозитарій Національного банку України, Система СЕРТИФ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України "КредІнфо2", Автоматизована інформаційна система "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюють.  2 січня 2018 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов'язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться. 3 - 5 та 9 січня 2018 року СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

Читайте також: НБУ спростив умови для розрахунків за імпорт товарів в іноземній валюті

Із 29 грудня 2017 року до 3 січня 2018 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, установлений Національним банком України 28 грудня 2017 року. У період із 30 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року включно банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-