Молдова та Україна домовилися про лібералізацію транспортних перевезень

Молдова та Україна домовилися про лібералізацію транспортних перевезень

823
Ukrinform
Республіка Молдова та Україна підпишуть до кінця 2017 року Угоду про лібералізацію автотранспортних і авіаційних перевезень.

Про це повідомили у прес-службі уряду Молдови за підсумками зустрічі прем'єрів двох країн Павела Філіпа і Володимира Гройсмана, яка відбулася в столиці Грузії Тбілісі у рамках міжнародного форуму «Tbilisi Belt and Road Forum 2017», повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"Глави урядів Молдови та України домовилися про збільшення з 2018 року квот для міжнародних транспортних перевізників. Павел Філіп і Володимир Гройсман домовилися також про збільшення термінів перебування на території України молдавських власників автотранспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення", - йдеться у повідомленні.

Глава уряду Молдови подякував своєму українському колезі за співпрацю у сфері спільного контролю на центральній(Придністровській) ділянці молдавсько-українського кордону, що сприяло, за словами Філіпа, ухваленню важливих рішень у сфері Придністровського врегулювання.

Читайте також: Гройсман: Україна зацікавлена у поглибленні логістичних зв’язків з іншими державами

Прем'єр Молдови висловив готовність до продовження співпраці у цій сфері.

Прем'єри Молдови та України висловили задоволення відновленням роботи комісії з демаркації державного кордону і домовилися про продовження діалогу щодо погодження тексту Угоди про функціонування Дністровського гідровузла.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-