Нова наглядова рада Нафтогазу складається з компетентних людей - Вітренко

Нова наглядова рада Нафтогазу складається з компетентних людей - Вітренко

769
Ukrinform
Члени нової наглядової ради НАК "Нафтогаз України" є дійсно компетентними і незалежними.

Про це в ефірі телеканалу "Громадське" сказав головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це дуже приємна для нас новина. Принаймні, коли ми дивимося на репутацію цих людей, ми бачимо, що це дійсно компетентні та незалежні люди. Сподіваємося, що за рахунок цих людей ми зможемо досягти тих амбітних цілей, які ми ставимо перед собою на найближчі роки", - сказав Вітренко.

Як повідомляв Укрінформ, 22 листопада уряд затвердив новий склад наглядової ради НАК «Нафтогаз України». До неї увійшли: Клер Споттісвуд (Велика Британія), Брюно Лескер (Франція), Амос Хохштейн (США), Стів Хейсом (Канада), Олександр Гриценко, Сергій Попик та Володимир Демчишин (Україна).

Читайте також: У Нафтогазі очікують на поновлення кредитування від ЄБРР та СБ

Раніше рішенням від 10 листопада 2017 року Кабінет міністрів спростив процедуру призначення на посаду членів наглядової ради "Нафтогазу". Попередній склад наглядової ради "Нафтогазу" було затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 квітня 2016 року №725. До нього входили: незалежні директори - Пол Ворвік, Чарльз Проктор та Маркус Річардс; від держави - тодішній перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Ковалів та екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

У квітні 2017 року зі складу наглядової ради звільнилась її голова Юлія Ковалів, у вересні три незалежних директори повідомили про відставку, обгрунтовуючи своє рішення згортанням реформ з боку уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>