Мінекономіки розширило можливості виходу на нові ринки для малого і середнього бізнесу

Мінекономіки розширило можливості виходу на нові ринки для малого і середнього бізнесу

Укрінформ
Мінекономіки створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, що містить всю необхідну інформацію щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ

«Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: ЄБРР надав ПроКредит Банку $25 мільйонів для пом’якшення валютних ризиків

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн євро. COSME надає можливості: вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств - Europe Entreprise Network), отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform), пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Еразмус для молодих підприємців) та взяти участь у спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують та реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-