Податкові зміни: Рада взялася за акциз на алкоголь і тютюн

Податкові зміни: Рада взялася за акциз на алкоголь і тютюн

Укрінформ
Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

За цей законопроект на пленарному засіданні парламенту проголосували 260 народних обранців, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Метою законопроекту є забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році. Ним пропонується підвищення ставок акцизного податку на тютюнові вироби.

Передбачається поступове до 2025 року підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби і мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме у 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7% (тобто, з урахуванням попередньої індексації загалом на 29,7%), а у подальші роки – на 20% до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук (на сьогодні мінімальне податкове зобов’язання для сигарет в Україні становить 20  (596,05 грн) за 1000 штук).

Читайте також: Рада почала розглядати бюджетні питання за участю Гройсмана

Цим документом планується збільшити ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-