Україна ввела санкції проти великого постачальника антрациту з РФ

Україна ввела санкції проти великого постачальника антрациту з РФ

Укрінформ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі ввело санкції проти компанії ТОВ "Южтранс" (Шахти, Ростовська область), яка є одним з найбільших постачальників антрациту в Україну, зокрема для потреб енергогенеруючої компанії "Донбасенерго".

Про це йдеться e наказі МЕРТ від 30 жовтня №1583, повідомляє LIGA.net.

Санкції вводяться на підставі запиту Служби безпеки і набудуть чинності за 40 днів. "За дії, які можуть зашкодити національній економічній безпеці", - йдеться в обґрунтуванні наказу. "Южтрансу" буде заборонено здійснювати зовнішньоекономічну діяльність з господарюючими суб'єктами в Україні.

ТОВ "Южтранс" входить у Південну вугільну компанію, яка володіє видобувними активами в Ростовській області (шахтоуправління Садкинское). "Южтранс" є одним з найбільших постачальників вугілля сорту АШ з Росії. Це вугілля спалюється на теплових електростанціях. Також компанія постачає антрацит для потреб металургійних та інших промислових підприємств в Україні (вугілля АМ, АТ та інші).

З травня по 22 жовтня цього року "Южтранс", за даними РЖД, поставила для Донбасенерго понад 100 тис. антрациту.

Читайте також: В Україну прибула чергова партія антрациту з ПАР

Це третій показник серед постачальників енергетичного вугілля в Україну після групи ДТЕК (шахтоуправління Обухівська) і холдингу "Східвугілля" (Печорська вугільна компанія).

Зазначимо, що зараз в Україні спостерігається гострий дефіцит енергетичного вугілля, як антрацитної, так газової груп. Крім Росії Україна імпортує вугілля зі США та ПАР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-