Чистий прибуток АМПУ за дев'ять місяців 2017 року досяг 2,7 мільярда

Чистий прибуток АМПУ за дев'ять місяців 2017 року досяг 2,7 мільярда

Укрінформ
Чистий прибуток Адміністрації морських портів України (АМПУ) за дев'ять місяців поточного року становить 2,7 млрд грн.

Про це повідомив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс. 

«За січень-вересень поточного року АМПУ забезпечила 2,7 млрд грн чистого прибутку. При цьому компанія виплатила на користь держави 3,6 млрд грн, що становить 64% від отриманого доходу», — зазначив очільник АМПУ.

Крім того, сума сплаченого податку на прибуток державних підприємств становила майже 523 млн грн, а дивідендів — 2,1 млрд грн.

«Позитивний фінансовий результат роботи АМПУ — це можливість реалізації необхідних інфраструктурних проектів. В цьому році левова частка коштів спрямована на фінансування днопоглиблювальних робіт — в Южному і Чорноморську. Не менш важливе місце займає будівництво і реконструкція портової інфраструктури, зокрема в портах Одеса і Миколаїв, а також придбання днопоглиблювального флоту. Таким чином, кошти не накопичуються на рахунках, а реінвестуються в розвиток галузі», — підкреслив Райвіс Вецкаганс.

Читайте також: АМПУ планує будівництво в Одеському порту причалу, який прийматиме судна Panamax

Фінансовий план АМПУ на 2017 рік був затверджений на засіданні Кабміну 12 липня. Згідно з документом на поточний рік передбачені капітальні інвестиції в розмірі 3,9 млрд грн. В даний час АМПУ завершує роботу над ключовим фінансовими документом галузі на 2018 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-