Франція та Німеччина зацікавились перспективами органічного землеробства в Україні

Франція та Німеччина зацікавились перспективами органічного землеробства в Україні

Укрінформ
Для забезпечення стабільного розвитку органічного сектору землеробства велику увагу слід приділити науковим розробкам у цій сфері, освітньому та кадровому забезпеченню галузі.

Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективність використання екологічного аграрного виробництва», яка відбулася у Науково-методичному центрі «Агроосвіта», повідомляє прес-служба відомства. 

У конференції взяли участь представники Мінагрополітики, НМЦ «Агроосвіта», Посольства Франції в Україні, Проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», профільних організацій та навчальних закладів.

«Грамотне застосування сучасних технологій при обробці землі та у різних етапах виробництва продукції є важливим чинником розвитку органічного сектору. Сьогодні аграрні навчальні заклади є своєрідним майданчиком для вивчення технологій та розповсюдження інформації щодо них для усіх зацікавлених на аграрному ринку», – відмітила Олена Ковальова.

Читайте також: Експорт зернових цьогоріч знизився майже на мільйон тонн - Держспоживслужба

Вона також додала, що поряд з удосконаленням нормативно-правової бази у сфері органічного виробництва, над чим зараз працює міністерство, важливого значення для стабільного розвитку органічного ринку набувають досягнення науки. Адже розробка та впровадження нових технологій у виробництвах  – це запорука успішного розвитку аграрної сфери, підрунтя для становлення України як конкурентоспроможного виробника і надійного партнера на світовому ринку.

У той же час розвиток органічного ринку диктує свої правила і на освітянській ниві. Стрімкий розвиток галузі потребує залучення нових кадрів. Саме тому дуже доречними є розробки нових навчальних програм щодо органічного виробництва в учбових закладах та тренінги для учасників ринку.

«Лише синергія науки і виробництва зможе забезпечити вихід нашої держави на перші місця «органічних» рейтингів», – зауважила Ковальова.

Під час Міжнародної науково-практичної конференції пройшли дві панельні дискусії: «Органічний сектор України: реалії та перспективи» та «Органічне виробництво: освіта, наука, практика».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-