Літак Ан-132Д прибув до Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам

Літак Ан-132Д прибув до Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам

Відео
2499
Ukrinform
Україна пропонує Саудівській Аравії розширити співпрацю за програмою Ан-132 і створити на базі комерційної транспортної версії літака модифікації спеціального призначення.

Транспортний літак Ан-132Д прибув до Королівства для презентації потенційним замовникам, повідомляє прес-служба ДП "Антонов".

Обговорення перспектив щодо взаємодії за цією програмою було внесене до порядку денного зустрічі Президента України Петра Порошенка з королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.

За словами Порошенка, "Саудівська Аравія – це ключовий стратегічний партнер не лише в регіоні Близького Сходу, а й в усьому мусульманському світі. Важливо, що сьогодні ми досягли конкретних домовленостей. Впевнений – плідний діалог між Україною та Саудівською Аравією триватиме і надалі… Демонструємо великий прогрес в галузі авіабудування. Наш літак Ан-132Д зараз знаходиться в КСА. Ми розвиваємо домовленості про серійне виробництво таких літаків. Також обговорюємо розширення лінійки українських літаків, які будуть вироблятися для КСА в Україні, і в КСА в рамках кооперації в майбутньому".

В рамках презентації Ан132Д фахівці "Антонова" представлять пропозиції щодо створення літаків спеціального призначення на основі Ан-132 та програму демонстрації транспортних можливостей літака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>