"Сєвєродонецький Азот" Фірташа поновив роботу після тривалого простою

Укрінформ
"Сєвєродонецьке об'єднання Азот" Ostchem отримало першу продукцію після тривалого простою - відновлено випуск аміачної селітри.

Про це йдеться на сайті ПАТ.

"На нашому підприємстві відновлено роботи по всьому технологічному ланцюжку - від прийому аміаку до отримання мінеральних добрив. Відновлено роботу енергетичних підрозділів і двох технологічних цехів: виробництва азотної кислоти і виробництва аміачної селітри. Мінеральні добрива, що випускаються, поставлятимуться вітчизняним аграріям", - цитує прес-центр підприємства заяву голови правління "Азоту" Леоніда Бугаєва.

У листопаді 2017 року "Сєвєродонецький Азот" Ostchem планує випустити 51 тисячу тонн аміачної селітри.

Читайте також: Без маніпуляцій в облгазах Фірташ не був би мільярдером - експерт

Перерва в роботі "Сєвєродонецького Азоту" виникла  2014 року у зв'язку з початком антитерористичної операції в окремих районах Донецької і Луганської областей. Окремі спроби запустити виробництво невеликого ряду продуктів за останні три з половиною роки швидко припинялися, у тому числі через проблеми з енергопостачанням.

Холдинг Ostchem є підрозділом міжнародної групи компаній Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа. Структури Фірташа контролюють понад 70% українських облгазів, а також більше половини вітчизняних хімічних підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-