Go Highway: дорожники анонсували проект, що з'єднає українські та польські порти

Go Highway: дорожники анонсували проект, що з'єднає українські та польські порти

Укрінформ
Україна за підтримки Світового банку уже розпочала реалізацію проекту Go Highway, що має з'єднати українські та польські порти.

Про це на форумі "Дні польського бізнесу в Україні" сказала начальник управління інвестиційної політики та міжнародних зв'язків Анна Юрченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За останній період співпраця між Польщею та Україною у галузі дорожнього будівництва значно покращилася. На сьогоднішній день Укравтодор спільно з Міністерством інфраструктури розробляє проект Go Highway, що має поєднати порти українські на Чорному морі та Польщі на Балтійському морі. Цей проект підтримується Світовим банком, за його підтримки ми розпочали підготовку техніко-економічного обгрунтування", - сказала Юрченко.

За її словами, за рахунок державного бюджету у 2017 році розпочався ремонт майже по половині протяжності цього маршруту на території України.

Читайте також: Україна підписала шість контрактів із поляками на ремонт доріг

"Наступного року ми продовжимо, а вже через декілька років розпочнемо повномасштабне будування дороги в обхід населених пунктів", - зазначила Юрченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-