До бюджету надійшло майже 11 мільярдів військового збору

До бюджету надійшло майже 11 мільярдів військового збору

Укрінформ
До державного бюджету України протягом січня-вересня 2017 року надійшло 10,7 млрд грн військового збору, що на 31,6% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Протягом січня-вересня 2017 року до державного бюджету України надійшло 10,7 млрд грн військового збору", - йдеться в повідомленні.

Зі слів директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка, цьогорічні показники на 31,6% перевищують аналогічний період минулого року. За 9 місяців 2016 року платниками було сплачено 8 млрд грн.

"Серед основних причин зростання відрахувань військового збору є зростання заробітних плат та їх детінізація. Більше того, наші громадяни розуміють важливість цих коштів для нашої армії, а тому сумлінно сплачують їх", - зазначив Дроняк.

Читайте також: Податкова повернула до бюджету 3 мільярди завдяки ліквідації "схем"

Так, від доходів, задекларованих громадянами під час річного декларування, сплачено 259,3 млн, що на 32,1 млн грн, або на 14% більше ніж за аналогічний період попереднього року. Станом на 1 жовтня 2016 до сплати було задекларовано 227,2 млн грн.

Військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року, його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-