Цьогоріч буде профінансовано майже 800 проектів у рамках фонду регіонального розвитку

Цьогоріч буде профінансовано майже 800 проектів у рамках фонду регіонального розвитку

517
Ukrinform
Уряд схвалив додатковий перелік інвестиційних проектів регіонального розвитку з обсягом фінансування понад 98 мільйонів гривень у рамках Державного фонду регіонального розвитку. 

Про це повідомив за результатами засідання уряду віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Ці кошти ДФРР спрямовуються на такі інвестпрограми, як будівництво та реконструкція соціальних об’єктів (лікарні, школи, поліклініки), відновлення мостової інфраструктури, проведення термомодернізації тощо. Загалом у рамках ДФРР в 2017 році буде профінансовано майже 800 інвестиційних проектів у регіонах України», — зазначив Зубко.

Він повідомив, що до проекту розпорядження щодо фінансування за рахунок ДФРР включено проекти щодо проведення комплексних заходів з термомодернізації шкіл у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській і Тернопільській областях, реконструкції лікувальних установ, садочків, шкіл, стадіонів у Запорізькій, Одеській, Полтавській і Чернігівській областях, реконструкції мостового переходу в Луганській області, будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Херсонській області.

Читайте також: Зубко у п'ятницю збере нараду щодо опалювального сезону

Загальний обсяг фінансування ДФРР на 2017 рік становить 3,5 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>