У Луцьку планують запустити виробництво державної горілки

У Луцьку планують запустити виробництво державної горілки

1185
Ukrinform
На базі Луцького МПД планується створити сучасне ринкове розвинуте підприємство, яке матиме власну лінію з виробництва державної горілки.

Про це заявив в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко під час зустрічі з директором департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрієм Горбенком.

«На базі Луцького МПД буде сучасне ринкове розвинуте підприємство, яке матиме власну лінію з виробництва державної горілки. Для нас головне – відповідність сировини державним стандартам якості, щоб на заводи пішло добре зерно. Прямі поставки від виробників забезпечують нам таку можливість. Переробка вітчизняної сировини створює додану вартість в Україні та дозволяє нам торгувати кінцевим продуктом на українському та закордонних ринках», - зазначив Лучечко.

Читайте також: В Укрспирті заявили про неукраїнське походження контрафактного спирту на ринку

У ході обговорення проблем галузі було прийнято рішення про проведення спільних зустрічей з аграріями – постачальниками сировини на МДП у західному регіоні. Це, зокрема, виключить зайвих посередників у співпраці ДП «Укрспирт» і фермерів.

«Цей об’єкт стратегічно важливий для області та держави, область зацікавлена в його роботі під час роздержавлення галузі, збереженні робочих місць та налагоджених економічних зв’язків», - зазначив у ході зустрічі представник Волинської ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>