Гройсман діловим колам Канади:  ЗВТ - гарна можливість поглибити співпрацю

Гройсман діловим колам Канади: ЗВТ - гарна можливість поглибити співпрацю

Укрінформ
Уряд України зацікавлений у розвитку й успішності міжнародного та вітчизняного бізнесу в Україні, і  відкритий до будь-яких пропозицій, які сприятимуть цьому процесу. 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Канади. Зустріч відбулася в рамках обговорення шляхів поглиблення співпраці двох держав та запровадження режиму вільної торгівлі, який набрав чинності з серпня поточного року.

«Ми закладаємо на наступний рік 3% росту ВВП. Ми розуміємо, що цього недостатньо, і готові покращити цей показник. Але постає питання залучення інвестицій. Я зацікавлений в успішності бізнесу. Важливо, аби кожен, хто працює в Україні, міг сказати: «Я – успішний в Україні. Україна може стати однією з найбільш динамічних економік на континенті», - заявив він.

Глава уряду підкреслив, що Угода про Зону вільної торгівлі – це гарна можливість поглибити співробітництво, наповнити його конкретним змістом – через реалізацію спільних проектів та залучення інвестицій.

Читайте також: Гройсман: Люди бояться хворіти, бо це велике фінансове потрясіння

Глава українського уряду наголосив, що покращення ділового та інвестиційного клімату в Україні є одним із ключових пріоритетів уряду. За словами Прем'єра, на сьогодні вже вироблені такі ефективні механізми взаємодії бізнесу і влади, як Рада бізнес омбудсмена, Офіс залучення та підтримки інвестицій, а результат перемовин втілюється в структурних реформах та ініціативах, які запроваджує уряд. В їх числі – запровадження прозорого відшкодування ПДВ, детінізація економіки, розумне регулювання, формування законодавства із захисту прав інвесторів та проведення прозорої приватизації тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-