Укравтодор планує створити "чорний список" недобросовісних підрядників - 02.10.2017 14:30 — Новини Укрінформ
Укравтодор планує створити "чорний список" недобросовісних підрядників

Укравтодор планує створити "чорний список" недобросовісних підрядників

627
Ukrinform
Державне агентство автомобільних доріг України розробило законопроект щодо внесення змін стосовно контролю якості виконання ремонтно-будівельних робіт.

Про це повідомляється на сторінці Укравтодору у Facebook. 

"Відповідно до європейського досвіду, Укравтодор має намір створити "чорний список" недобросовісних компаній. З метою унормування цього питання Укравтодор розробив проект закону щодо внесення змін стосовно контролю якості виконання ремонтно-будівельних робіт", - повідомили в компанії.

В Укравтодорі наголошують, що відповідний закон дозволить унормувати питання використання "чорних списків" при проведенні тендерів на ремонт та будівництво доріг.

Читайте також: Укравтодор: Пріоритетом у 2018 році буде транспортний коридор Львів-Умань-Одеса

У Держагентстві також зауважили результати аудиту технічного стану об'єктів, яке провело ДП «Дорожній контроль якості». Відповідно до результатів перевірки об'єктів, роботи на яких виконувалися у 2016 році, було складено список недобросовісних підрядників. 

Так, за критерієм «поява нових дефектів» визначено 9 недобросовісних підрядних організацій, які виконували роботи у Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Рівненській, Хмельницькій та Волинській областях.

За критерієм «невиконання ліквідації виявлених дефектів» визначено 10 компаній, які здійснювали роботи у Закарпатській, Рівненській, Хмельницькій, Волинській та Львівській областях.

За критерієм «неякісної ліквідації виявлених дефектів» визначено 2 компанії, які здійснювали роботи у Черкаській та Миколаївській областях.

За критерієм «неповної ліквідації виявлених дефектів» визначено 5 компаній, які здійснювали роботи у Полтавській, Житомирській, Донецькій та Київській областях.

За критерієм «несвоєчасної ліквідації виявлених дефектів» визначено 2 компанії, які здійснювали роботи у Житомирській області.

Виявлені недоліки підрядники змушені будуть ліквідовувати у межах гарантії.

В Укравтодорі повідомили, що частину виявлених недоліків після відповідних доручень ліквідовано. Там, де недоліки не усунені, проводиться робота у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Як раніше заявляв очільник компанії Славомір Новак, Укравтодор планує створити "чорний список" підрядників дорожніх робіт. На них має лягати 100% відповідальність за технічні дефекти під час ремонту доріг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>