Нафтогаз підвищив ціну газу для промисловості з 1 жовтня

Нафтогаз підвищив ціну газу для промисловості з 1 жовтня

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 жовтня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Про це Укрінформ повідомили в прес-службі компанії.

"Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. У порівнянні із цінами на вересень цього року, у жовтні 2017 року ціни збільшено на 3%", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 вересня "Нафтогаз" підвищив ціни на газ для промисловості: мінімальні - на 6,7%, максимальні ціни - на 6,3%.

За вісім місяців поточного року "Нафтогаз" забезпечив 16% загальних доходів Держбюджету.

Читайте також: Нафтогаз цьогоріч 60% газу закупив в Укргазвидобування

Нагадаємо також, що Кабмін не дозволив Нафтогазу підвищити ціни на газ для населення з жовтня 2017 року. Наразі Кабінет міністрів проводить верифікацію формули ціни на газ для населення.

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов'язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-