Податковий борг скоротився на 10 мільярдів з початку року - ДФС

Податковий борг скоротився на 10 мільярдів з початку року - ДФС

666
Ukrinform
Протягом січня-серпня поточного року за результатами вжитих заходів ДФС забезпечило 10 млрд грн надходжень до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу. 

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"Сума податкового боргу зведеного бюджету, без урахування новоствореного, скорочена до рівня 59,1 млрд грн, державного бюджету – до 51 млрд грн. Загалом загальна сума податкового боргу зведеного бюджету станом на 1 вересня 2017 року складала 81,6 млрд грн. З них 12,5 млрд грн – це борг підприємств, який сформувався протягом 8 місяців 2017 року. Тобто порівняно з 1 січнем 2017 року заборгованість підприємств перед бюджетом зросла на 18,1%", - йдеться в повідомленні.

Станом на 1 вересня 2017 року загальна сума податкового боргу державного бюджету  складала 69,3 млрд грн, з яких 10,6 млрд грн сформовано у поточному році.

Найбільша сума податкового боргу – це борг підприємств, не забезпечений активами для погашення. Такі підприємства заборгували 25,6 млрд грн, або 31,45% від загальної суми боргу.

Також 15,7 млрд грн боргу мають підприємства системи ПАТ «Укрнафта», податковий борг підприємств, які перебувають у процедурах банкрутства або щодо яких прийнято рішення суду про призупинення стягнення, – 10,3 млрд грн. Таку ж суму – 10,3 млрд грн – заборгували підприємства АР Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

Читайте також: ДФС: Податкові надходження від великого бізнесу перевищили 176 мільярдів

Банківські установи, що перебувають у процедурі ліквідації, мають заборгованість 7,5 млрд грн.

Найменші суми боргу у підприємств реального сектору економіки – 6,9 млрд грн та фізичних осіб, стягнення заборгованості з яких здійснюється виключно органами ДВС, - 5,1 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-