Стало відомо, за яким графіком Рада працюватиме над бюджетом-2018

Стало відомо, за яким графіком Рада працюватиме над бюджетом-2018

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань бюджету схвалив орієнтовний графік розгляду проекту закону про державний бюджет на 2018 рік.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Відповідно до цього графіка, 22 вересня відбудеться представлення проекту держбюджету на пленарному засіданні, не пізніше 1 жовтня депутати і комітети мають розглянути проект закону, сформулювати пропозиції до законопроекту і направити їх до Комітету ВР з питань бюджету.

Комітет 2-15 жовтня має розглянути пропозиції депутатів до проекту закону, висновки Рахункової палати і підготувати таблицю пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи.

Заплановано, що розгляд законопроекту у першому читанні (схвалення бюджетних висновків Верховною Радою) має відбутися 19-20 жовтня.

Кабінет міністрів 21 жовтня - 2 листопада, за участю уповноважених представників Бюджетного комітету, має підготувати до другого читання відповідний законопроект. При цьому подати підготовлений до другого читання законопроект уряд має не пізніше 3 листопада.

Читайте також: Мінфін очікує, що бюджет-2018 схвалять у грудні

Комітет з питань бюджету 6-15 листопада має розглянути підготовлений до другого читання законопроект. Графіком передбачено, що розгляд і ухвалення проекту держбюджету у другому читанні має відбутися 16-17 листопада.

Після того, у термін 18-25 листопада, комітет має підготувати до третього читання законопроект, тобто підготувати порівняльну таблицю статей законопроекту, розгляд яких перенесено на третє читання. Водночас ухвалення проекту бюджету в цілому як закону заплановане на пленарному засіданні не пізніше 1 грудня.

Окрім того, на засіданні комітету його члени заслухали доповідь заступника міністра фінансів Сергія Марченка щодо показників проекту держбюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-