Нафтогазу анулювали три спецдозволи на користування надрами

Нафтогазу анулювали три спецдозволи на користування надрами

Укрінформ
Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Держгеонадр і анулював три спеціальні дозволи на користування надрами у Полтавській області, що були видані НАК "Нафтогаз України".

Про це йдеться в ухвалі суду першої інстанції.

Зокрема, НАК позбавили спецдозволів №4062 та №4063, наданих з метою видобування нафти та газу на родовищах Оболонська площа і Будищансько-Чутівська площа, крім того була зупинена ліцензія на видобуток газу на родовищі Писарівська площа.

Скасування спецдозволів було ініційоване Держгеонадрами.

Як прокоментував раніше рішення суду голова Нафтогазу Андрій Коболєв, держхолдинг збирається боротися за відновлення спецдозволів. Він висловив думку, що Держгеонадра перешкоджають діяльності НАК "Нафтогаз України" та її "дочок".

"Вони не лише не продовжують ліцензії Укрнафти за рішенням суду, але й відбирають ліцензії Нафтогазу, не продовжують ліцензії Укргазвидобування", - зазначив Коболєв.

Читайте також: «Укрнафта» вимагає примусового виконання рішення суду щодо Держгеонадр

Нагадаємо, раніше про перешкоджання діяльності компаній через невидачу ліцензій на видобуток та розробку надр заявляли такі компанії як Укрнафта, Укргазвидобування, Східний ГЗК, Атомпрофспілка.

Водночас, Кабінет Міністрів України наприкінці серпня вирішив продовжити на місяць строк випробування чиновникам, що у травні поточного року були призначені зі скандалом на керівні посади в Держгеонадра - першому заступникові голови Державної служби геології та надр України Миколі Фощію та заступникові голови Державної служби геології та надр України Олегу Кирилюку (останній також виконує обов'язки голови Держгеонадр).

Указані керівники призначені попри рішення Київського апеляційного адміністративного суду. Суд, зокрема, визнав незаконним конкурс на посади заступника та першого заступника голови Державної служби геології та надр України та зобов’язав провести його повторно.

За даними ЗМІ, Кирилюк - колишній член Партії регіонів, керівник Житомирської ДАБІ, що підпадав під дію закону про люстрацію. Фощій - колишній гендиректор ДП "Південукргеологія", був звільнений зі скандалом після того, як аудитор виявив нераціональне використання підприємством державних коштів, багатомільйонні заборгованості з виплати зарплат працівникам та доведення підприємства до банкрутства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-