Результат від е-data: Україна на 31 місці з 94 у глобальному індексі відкритих даних

Результат від е-data: Україна на 31 місці з 94 у глобальному індексі відкритих даних

Укрінформ
Портал публічних фінансів е-data, що був запущений в Україні рівно два роки тому, є одним із наріжних каменів суттєвого підвищення рейтингу держави у глобальному індексі відкритих даних.

Про це заявив заступник директора проекту "Ефективне управління державними фінансами" GIZ Андреас Бруннбауер 15 вересня під час прес-конференції з нагоди другої річниці проекту контролю публічних фінансів е-dаtа, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У світовому рейтингу Україна у 2016 році піднялася на 23 місця - до 31 місця серед 94 у глобальному індексі відкритих даних. Також є так званий барометр відкритих даних, де Україна піднялася на 18 позицій - до 44 місця з 115 країн. Це чіткий результат. Портал e-data є одним із наріжних каменів цих покращень. Наприклад, якщо подивитися на відкритість бюджетних даних за цим індексом, то 10% було, а через E-data повне досягнення - 100%", - сказав Бруннбауер.

Читайте також: Портал публічних фінансів "Є-дата" перевели на промислову експлуатацію

Нагадаємо, проект "Ефективне управління державними фінансами" реалізується німецькою компанією GIZ за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії. Основним партнером проекту є Міністерство фінансів України. 

Офіційний портал публічних фінансів e-data.gov.ua - сервіс  мережі Інтернет, за допомогою якого оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея "Прозорого бюджету".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-