Керівник Укрзалізниці Кравцов розповів подробиці корпоративної реформи

Керівник Укрзалізниці Кравцов розповів подробиці корпоративної реформи

1074
Укрінформ
В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов представив програму розвитку «УЗ» на 2017-2021 роки, яка передбачає п'ять головних стратегічних цілей розвитку компанії.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

За словами Кравцова, серед цих цілей - підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії та фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов зазначив, що корпоративна реформа є ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією, і вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення консультанта з числа провідних міжнародних компаній, який допоможе реалізувати реформу для «УЗ».

«Цей процес відбувається за тісного співробітництва з ЄБРР і Кабінетом Міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи «УЗ», - зазначив Кравцов.

Крім того, згідно зі стратегією розвитку «Укрзалізниці» до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу, зокрема - модернізацію і придбання нового.

«Щоб оновити залізничний рухомий склад та інфраструктуру, необхідно залучати інвестиції на рівні близько 1 млрд доларів на рік», - додав в.о. глави «Укрзалізниці».

Читайте також: Укрзалізниця планує випуск євробондів на $1-1,5 мільярда

Кравцов також повідомив, що вперше компанія готова обговорювати фінансовий план з бізнесом, а не тільки з владою. «Ми відкриті для бізнесу в тих напрямках, де здійснюємо модернізацію та капітальні інвестиції. Сподіваємося знайти консенсус. Чи готові відкрито показати, куди вкладатимемо кошти від індексації тарифів на вантажні перевезення. Чи готові і в подальшому абсолютно відкрито обговорювати наші витрати, йти на активний діалог. Нам нема чого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком», - сказав Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-