Керівник Укрзалізниці Кравцов розповів подробиці корпоративної реформи - 13.09.2017 12:45 — Новини Укрінформ
Керівник Укрзалізниці Кравцов розповів подробиці корпоративної реформи

Керівник Укрзалізниці Кравцов розповів подробиці корпоративної реформи

876
Ukrinform
В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов представив програму розвитку «УЗ» на 2017-2021 роки, яка передбачає п'ять головних стратегічних цілей розвитку компанії.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

За словами Кравцова, серед цих цілей - підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії та фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов зазначив, що корпоративна реформа є ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією, і вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення консультанта з числа провідних міжнародних компаній, який допоможе реалізувати реформу для «УЗ».

«Цей процес відбувається за тісного співробітництва з ЄБРР і Кабінетом Міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи «УЗ», - зазначив Кравцов.

Крім того, згідно зі стратегією розвитку «Укрзалізниці» до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу, зокрема - модернізацію і придбання нового.

«Щоб оновити залізничний рухомий склад та інфраструктуру, необхідно залучати інвестиції на рівні близько 1 млрд доларів на рік», - додав в.о. глави «Укрзалізниці».

Читайте також: Укрзалізниця планує випуск євробондів на $1-1,5 мільярда

Кравцов також повідомив, що вперше компанія готова обговорювати фінансовий план з бізнесом, а не тільки з владою. «Ми відкриті для бізнесу в тих напрямках, де здійснюємо модернізацію та капітальні інвестиції. Сподіваємося знайти консенсус. Чи готові відкрито показати, куди вкладатимемо кошти від індексації тарифів на вантажні перевезення. Чи готові і в подальшому абсолютно відкрито обговорювати наші витрати, йти на активний діалог. Нам нема чого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком», - сказав Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>