Кравцов: Укрзалізниця до кінця вересня ліквідує дефіцит локомотивів

Кравцов: Укрзалізниця до кінця вересня ліквідує дефіцит локомотивів

Укрінформ
ПАТ "Укрзалізниця" у вересні відремонтує 84 локомотиви, що дозволить ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу. Всього до кінця 2017 року плануюють оновити 274 локомотиви.

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, як повідомили Укрінформ в компанії.

«У вересні плануємо відновити ще 84 локомотиви. Це дозволить вже на початку осені повністю ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу та задовільнити потребу бізнесу і держави у залізничних перевезеннях. Наше завдання - повернути у робочий парк якомога більше локомотивів за найкоротший час. Для цього ми розробили комплексну програму відновлення експлуатаційного парку тягового рухомого складу», - зазначив Кравцов. 

Читайте також: Укрзалізниця успішно корпоратизує та модернізовує свої структури - Гройсман

Зокрема, до кінця року буде відновлено 142 вантажні електровози, 11 пасажирських електровозів, 40 вантажних тепловозів, 6 пасажирських тепловозів та 75 маневрових тепловозів. З них на афілійованих підприємствах компанії буде капітально відремонтовано 78 локомотивів: на ПрАТ «Дніпропетровський ТРЗ» - 26, ПрАТ «Запорізький ЕРЗ» - 40, ПрАТ «Львівський ЛРЗ» - 12 од. 

Також керівник компанії нагадав, що наразі Укрзалізниця веде консультації зі світовими виробниками тягового рухомого складу, зокрема з General Electric та Siemens. "Наша мета у співпраці зі світовими лідерами з виробництва тягового рухомого складу організувати виробництво локомотивів та запровадити програми модернізації наявного парку локомотивів. Локалізація ж виробництва на території України - це принципове питання для Укрзалізниці", - резюмував Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-