Укрпошта та пошта Китаю: співпраця розширюватиметься

Укрпошта та пошта Китаю: співпраця розширюватиметься

Укрінформ
ПАТ «Укрпошта» має наміри розширити співробітництво з Державним поштовим бюро Китаю.

Про це повідомляється на сайті Мінінфраструктури з посиланням на підсумки переговорів представників Мінінфраструктури та "Укрпошти" з делегацією Державного поштового бюро Китаю (центральний орган виконавчої влади Китайської Народної Республіки в галузі поштового зв’язку). 

"Під час зустрічі були обговорені шляхи розширення співробітництва між КНР та Україною у галузі поштового зв’язку, транспортних перевезень пошти, можливості розширення співробітництва щодо проекту «Шовкового шляху» з Китаю до України тощо", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укрпошта отримала ліцензію на постачання газу

Сторони підписали протокол про наміри розширення співробітництва в галузі реформування та розвитку поштового зв’язку та експрес-перевезень, організації обміну досвідом та навчанням, поглиблення та зміцнення співпраці у рамках Всесвітнього поштового союзу між призначеними операторами поштового зв’язку обох країн.

Довідка.

Китай є світовим лідером із розвитку електронної комерції та супутньої логістичної інфраструктури. Група «Китайська пошта» є найбільшим за масштабами діяльності поштовим оператором світу: більше 800 тис. співробітників та понад 80 тис. відділень. Щодня Китайська пошта обробляє близько 100 млн відправлень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-