Порошенко відкрив підрозділ Nexans у Бродах: Це результат дії асоціації з ЄС

Порошенко відкрив підрозділ Nexans у Бродах: Це результат дії асоціації з ЄС

Відео
2032
Ukrinform
Відкриття нового виробничого підрозділу компанії Nexans у Бродах є прямим результатом дії Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це заявив Президент Порошенко на відкритті Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ "Електроконтакт Україна" на Львівщині, де виготовлятимуться кабельні мережі для концерну BMW, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні у нас відбувається надзвичайно символічна і урочиста подія: французька компанія Nexans ухвалила рішення інвестувати в Україну, щоб постачати продукцію, яка тут виробляється, німецькому концерну BMW, але виробляти будуть українські працівники. Це є прямий результат надзвичайно важливого документа - Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яка відкриває для українських виробників у рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі доступ до європейських ринків", - сказав Порошенко.

Читайте також: Президент нагадав, що Угода про асоціацію Україна-ЄС вступить у силу через два дні

Він повідомив, що французька компанія інвестувала лише в обладнання понад 10 млн євро.

"Але є ще одна важлива характеристика - будували це виробництво українські будівельники, які дають роботу українським працівникам, сплачують податки до українського бюджету, але рівень якості є міжнародним. Це ще одне підтвердження, як змінюється країна", - наголосив глава держави.

Порошенко нагадав, що рівно рік тому, 18 серпня, було закладено капсулу на місці будівництва заводу компанії Nexans у Бродах, а сьогодні відкривається "фантастичний комплекс, виробничий палац".

Він також повідомив, що зарплата вантажника на заводі становитиме від 8 тис. до 14 тис. гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>