Кошти на будівництво доріг наступного року збільшимо на 50% - Порошенко

Кошти на будівництво доріг наступного року збільшимо на 50% - Порошенко

722
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко запевняє, що будівництво доріг залишиться пріоритетом на 2018 рік.

Про це він сказав, інспектуючи хід будівництва автодоріг у Львівській області, де він перебуває з робочою поїздкою, повідомляє прес-служба глави держави.

"Впевнений, що ми залишимо дорожнє будівництво нашим пріоритетом на 2018 рік. Буде фінансування через дорожній фонд, і дуже важливо, що кошти будуть збільшені ще як мінімум на 50%", - заявив Порошенко.

Під час огляду ділянки дороги "Львів-Меденичі" поблизу села Наварія начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор поінформував главу держави про хід ремонту доріг на Львівщині. Він зазначив, що в 2015 році було спрямовано 1,09 млрд гривень, в 2016 році – 2,2 млрд гривень, в 2017 році - 2,75 млрд гривень. З них завдяки “митному експерименту” у 2015 році було направлено 290 млн грн, в 2016 році – 738 млн грн, 2017 році – 1,5 млрд грн.

Читайте також: Між Києвом і Каїром з'являться прямі авіарейси

Як зазначається в повідомленні, будівництво ділянки дороги "Львів-Меденичі" включає дорожнє покриття, заміну комунікацій, тротуарів і мостів. За словами Кандибора, в цілому у Львівській області всі дороги національного, міждержавного та міжобласного значення в належному проїзному стані, і подальшим завданням є кільце навколо Львова та будівництво доріг між районними центрами і сільських доріг для створення комфортним умов пересування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>