АМПУ планує днопоглиблення двох морських каналів на понад 110 мільйонів

АМПУ планує днопоглиблення двох морських каналів на понад 110 мільйонів

Укрінформ
Адміністрація морських портів України планує провести експлуатаційне днопоглиблення Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) та Херсонського морського каналу (ХМК). 

Про це Укрінформ повідомили в АМПУ.

"Адміністрація морських портів України (АМПУ) проведе експлуатаційне днопоглиблення Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) та Херсонського морського каналу (ХМК) для підтримки їх технічних характеристик та робочого стану. 18 серпня 2017 року адміністрація розпочала процес вибору підрядника та оголосила відкриті торги з детальною інформацією та технічними вимогами в електронній системі Prozorro", - йдеться у повідомленні.

Очікувана вартість виконання робіт складає 111,99 млн грн. Обсяг днопоглиблення -1,026 млн куб. м. Тендерні пропозиції приймаються від компаній - резидентів та нерезидентів у строк до 18 вересня. Планується, що днопоглиблення буде виконано упродовж чотирьох місяців і триватиме в 2017 - 2018 роках.

Читайте також: Цьогоріч вантажопереробка в портах становила 76,2 мільйона тонн - АМПУ

Бузько-Дніпровсько-лиманський канал (БДЛК) - судноплавний канал, яким здійснюється підхід суден до морських та спеціалізованих портів і терміналів Миколаївського регіону, а також, частково, до Херсонського морського каналу. Загальна довжина БДЛК - 81,368 км. Кількість колін - 12. Ширина каналу - 100 м, навігаційна глибина каналу - 11,2 м.

Херсонський морський канал (ХМК) - судноплавний канал, який розташований в Дніпровсько-Бузькому лимані, відгалужується від 5-го коліна БДЛК та простягається до входу у р. Рвач (один з рукавів р. Дніпро). Херсонським морським каналом здійснюється підхід суден до Херсонського морського та Херсонського річкового портів і далі до річкових портів і терміналів, розташованих уздовж берегів р. Дніпро. Загальна довжина ХМК - 40,0 км, кількість колін - 3. Навігаційна ширина каналу - 100 м, навігаційна глибина каналу - 8,25 м.

Нагадаємо, що в 2017 році заплановано експлуатаційне очищення акваторій Ренійського порту (тендер вже оголошений в системі Prozorro), Херсонського (також вже оголошено), Одеського, Маріупольського та Бердянського морських портів. Крім того, буде проведено днопоглиблення підхідного каналу (13-е коліно БДЛК) до Миколаївського морського порту (тендерна процедура також розпочата в системі Prozorro).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-