АМПУ планує днопоглиблення двох морських каналів на понад 110 мільйонів

АМПУ планує днопоглиблення двох морських каналів на понад 110 мільйонів

704
Ukrinform
Адміністрація морських портів України планує провести експлуатаційне днопоглиблення Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) та Херсонського морського каналу (ХМК). 

Про це Укрінформ повідомили в АМПУ.

"Адміністрація морських портів України (АМПУ) проведе експлуатаційне днопоглиблення Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) та Херсонського морського каналу (ХМК) для підтримки їх технічних характеристик та робочого стану. 18 серпня 2017 року адміністрація розпочала процес вибору підрядника та оголосила відкриті торги з детальною інформацією та технічними вимогами в електронній системі Prozorro", - йдеться у повідомленні.

Очікувана вартість виконання робіт складає 111,99 млн грн. Обсяг днопоглиблення -1,026 млн куб. м. Тендерні пропозиції приймаються від компаній - резидентів та нерезидентів у строк до 18 вересня. Планується, що днопоглиблення буде виконано упродовж чотирьох місяців і триватиме в 2017 - 2018 роках.

Читайте також: Цьогоріч вантажопереробка в портах становила 76,2 мільйона тонн - АМПУ

Бузько-Дніпровсько-лиманський канал (БДЛК) - судноплавний канал, яким здійснюється підхід суден до морських та спеціалізованих портів і терміналів Миколаївського регіону, а також, частково, до Херсонського морського каналу. Загальна довжина БДЛК - 81,368 км. Кількість колін - 12. Ширина каналу - 100 м, навігаційна глибина каналу - 11,2 м.

Херсонський морський канал (ХМК) - судноплавний канал, який розташований в Дніпровсько-Бузькому лимані, відгалужується від 5-го коліна БДЛК та простягається до входу у р. Рвач (один з рукавів р. Дніпро). Херсонським морським каналом здійснюється підхід суден до Херсонського морського та Херсонського річкового портів і далі до річкових портів і терміналів, розташованих уздовж берегів р. Дніпро. Загальна довжина ХМК - 40,0 км, кількість колін - 3. Навігаційна ширина каналу - 100 м, навігаційна глибина каналу - 8,25 м.

Нагадаємо, що в 2017 році заплановано експлуатаційне очищення акваторій Ренійського порту (тендер вже оголошений в системі Prozorro), Херсонського (також вже оголошено), Одеського, Маріупольського та Бердянського морських портів. Крім того, буде проведено днопоглиблення підхідного каналу (13-е коліно БДЛК) до Миколаївського морського порту (тендерна процедура також розпочата в системі Prozorro).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>