Укроборонпром: миколаївським суднобудівникам виділять 60 мільйонів на зарплату

Укроборонпром: миколаївським суднобудівникам виділять 60 мільйонів на зарплату

Укрінформ
Миколаївському державному підприємству «Суднобудівний завод імені 61 комунара» буде виділено 60 мільйонів гривень з державного бюджету на погашення боргів по зарплаті.

Про це повідомив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов під час наради в Миколаївській ОДА 22 серпня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я приїхав у Миколаїв з такою звісткою: сьогодні ж у Кабінет міністрів України надійде проект рішення про компенсацію з бюджету держави 60 мільйонів гривень ДП «Суднобудівний завод імені 61 комунара». Сподіваюсь, члени уряду нас підтримають», - сказав Романов.

Він також зазначив, що наразі вони не знайшли підтримку серед профільних міністерств в питанні щодо демілітаризації ракетного крейсера «Україна», як це було озвучено раніше.

Читайте також: Місцеві бюджети перестали бути касами з виплати зарплат - Порошенко

Попри це, за словами Романова, верф має бути однозначно збережена. Іншого підходу бути не може. Тут планується створити військово-промисловий парк та вирішувати інші завдання для ЗСУ. Крім того, будуть визначені зони, куди запросять інвесторів для того, щоб можна було виробляти продукцію оборонного призначення.

Як уже повідомляв Укрінформ, державне підприємство «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» на серпень 2017 року заборгувало своїм працівникам 56,5 млн грн заробітної плати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-