У Кабміні роз'яснили, як оформити субсидію на тверде паливо

У Кабміні роз'яснили, як оформити субсидію на тверде паливо

Укрінформ
Безповоротна грошова допомога уряду на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія - на підставі заяви та декларації про доходи.

Про це йдеться на сторінці Урядового порталу в Facebook. 

«Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу»», - інформує Урядовий портал.

Читайте також: Рева анонсував компенсацію частини заощаджених субсидій

Зазначається, що безповоротна грошова допомога уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2000 грн за тонну.

В уряді пояснюють, що такою допомогою мають можливість скористатися ті сім'ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. 

«Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає», - йдеться в повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-