Укрзалізниця оприлюднила доопрацьований проект фінплану на 2017 рік

Укрзалізниця оприлюднила доопрацьований проект фінплану на 2017 рік

Укрінформ
ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році має отримати чистий прибуток на рівні майже 60 млн грн та сплатить податків та зборів до бюджету майже 17 млрд грн.

Про це йдеться в оприлюдненому доопрацьованому проекті консолідованого фінансового плану Укрзалізниці на поточний рік, повідомляє прес-служба відомства. 

"У проекті, наданому 10 серпня 2017 року до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, доходи від діяльності товариства заплановані у сумі 80,6 млрд грн, що менше порівняно з попереднім проектом на 2,3 млрд грн. Чистий дохід від перевезення вантажів, пасажирів та допоміжного виробництва запланований на рівні понад 76 млрд грн. Решта - доходи від інших видів діяльності. Передбачено, що чистий прибуток становитиме 59,8 млн грн", - йдеться у повідомленні.

В Укрзалізниці зауважили, що у липні поточного року Міністерство інфраструктури вкотре повернуло проект наказу про індексацію тарифів на перевезення вантажів, який ПАТ «Укрзалізниця» розраховувало отримати з червня 2017 року. У цьому зв’язку підприємство було змушене зменшити дохідну та витратну частини фінансового плану, а також – план капітальних інвестицій та чистий прибуток на кінець 2017 року.

Читайте також: Відставка Балчуна не вплине на кредитні проекти ЄБРР для Укрзалізниці - Аджунер

"ПАТ «Укрзалізниця» вкотре доопрацювало проект консолідованого фінансового плану товариства на 2017 рік. В останній редакції документа планову індексацію тарифів на 22,5% перенесено аж на жовтень 2017 року. Індексація тарифів на перевезення пасажирів у межах України в 2017 році не передбачена", - інформує транспортне відомство.

Витрати від діяльності ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік заплановані у сумі 80,5 млрд грн та зменшені порівняно з попереднім проектом на 1,2 млрд грн. Проектом плану на 2017 рік передбачається освоєння капітальних інвестицій на суму 16 млрд грн, що на 6,7 млрд грн менше попереднього проекту.

У 2017 році ПАТ «Укрзалізниця» сплатить податків та зборів до бюджету майже 17 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-