Гройсман: В Україні формується нова стратегія доріг

Гройсман: В Україні формується нова стратегія доріг

Укрінформ
В Україні формується нова стратегія доріг і за 3-5 років ситуація щодо модернізації дорожнього господарства в країні зміниться кардинально.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення з ходом ремонтних робіт на трасі Дніпро-Запоріжжя, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В Україні формується нова стратегія доріг. Я переконаний, що за 3-5 років такими темпами ситуація щодо модернізації дорожнього господарства зміниться кардинально. Українці мають право їздити по гарних дорогах, і вони повинні їздити по гарних дорогах», - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що цього року з усіх джерел  фінансування будівництва і ремонту доріг збільшено у кілька разів, - це більше мільярда гривень. Тож тепер  «фактично все залежить від того, наскільки якісно організовано роботи в областях». 

Гройсман вважає, що на дорогах потрібно концентрувати більше ресурсів для того, щоб  починати і завершувати ремонт за один сезон, не залишаючи на наступні періоди. 

Читайте також: Гройсман: Розвиток потенціалу промисловості - основа для успіху держави

Він запевнив, що цього року додатково в рамках перевиконання ресурсів бюджету на ремонт доріг буде виділено 150 мільйонів гривень, в тому числі і на будівництво нових доріг, зокрема на заході країни. Це магістраль Львів-Одеса та дві дороги у східному напрямку, які будуються за ініціативи Президента. 

Гройсман також відзначив кращу якість ремонту доріг, ніж вона була торік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-