Мін'юст відправить "у поля" мобільні групи проти рейдерів

Мін'юст відправить "у поля" мобільні групи проти рейдерів

1668
Ukrinform
Міністерство юстиції доручило координаційним центрам безоплатної правової допомоги створити мобільні групи допомоги, які будуть їздити в села та консультуватимуть населення щодо способів убезпечення від агрорейдерства.

Про це заявила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова під час прес-конференції в Укрінформі.

«Ми дали доручення нашим координаційним центрам безоплатної правової допомоги щодо створення мобільних груп допомоги населенню. Вони будуть їздити по кожному селу, бо ми розуміємо, що зараз спекотна пора, пора збору врожаю і хтось не поїде за консультацією до районного центру», - сказала Сукманова.

Читайте також: Мін'юст передав поліції й НАБУ до 20 справ проти рейдерів - Петренко

Також вона зазначила, що Мін'юст уже виготовляє роздаткові матеріали - буклети, які будуть розповсюджувати координаційні центри безоплатної правової допомоги.

У цих буклетах, зауважила Сукманова, буде зазначений номер телефону гарячої лінії оперативного штабу захисту аграріїв від рейдерства.

Окрім того, за її словами, у буклетах міститимуться найбільш розповсюджені питання і відповіді на них, а також - алгоритм дій у випадку агрорейдерства.

«Будь-яка людина може звернутися до штабу або до управління юстиції і отримати реальну допомогу: яким чином оформити, наприклад, скаргу в комісію по розгляду скарг так, щоб вона не була відхилена, наприклад, за формальними ознаками. А наше завдання -  оперативно забезпечити розгляд цієї скарги в Києві», - пояснила заступник міністра юстиції.

Сукманова нагадала, що до складу оперативних штабів будуть входити представники Міністерства юстиції, правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ, органи прокуратури - за згодою, представники Держгеокадастру, а також представники територіальних громад та громадських організацій.

Як повідомлялося, 9 серпня Кабінет міністрів підтримав ініціативу Міністерства юстиції зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-