Мін'юст відправить "у поля" мобільні групи проти рейдерів

572
Ukrinform
Міністерство юстиції доручило координаційним центрам безоплатної правової допомоги створити мобільні групи допомоги, які будуть їздити в села та консультуватимуть населення щодо способів убезпечення від агрорейдерства.

Про це заявила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова під час прес-конференції в Укрінформі.

«Ми дали доручення нашим координаційним центрам безоплатної правової допомоги щодо створення мобільних груп допомоги населенню. Вони будуть їздити по кожному селу, бо ми розуміємо, що зараз спекотна пора, пора збору врожаю і хтось не поїде за консультацією до районного центру», - сказала Сукманова.

Читайте також: Мін'юст передав поліції й НАБУ до 20 справ проти рейдерів - Петренко

Також вона зазначила, що Мін'юст уже виготовляє роздаткові матеріали - буклети, які будуть розповсюджувати координаційні центри безоплатної правової допомоги.

У цих буклетах, зауважила Сукманова, буде зазначений номер телефону гарячої лінії оперативного штабу захисту аграріїв від рейдерства.

Окрім того, за її словами, у буклетах міститимуться найбільш розповсюджені питання і відповіді на них, а також - алгоритм дій у випадку агрорейдерства.

«Будь-яка людина може звернутися до штабу або до управління юстиції і отримати реальну допомогу: яким чином оформити, наприклад, скаргу в комісію по розгляду скарг так, щоб вона не була відхилена, наприклад, за формальними ознаками. А наше завдання -  оперативно забезпечити розгляд цієї скарги в Києві», - пояснила заступник міністра юстиції.

Сукманова нагадала, що до складу оперативних штабів будуть входити представники Міністерства юстиції, правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ, органи прокуратури - за згодою, представники Держгеокадастру, а також представники територіальних громад та громадських організацій.

Як повідомлялося, 9 серпня Кабінет міністрів підтримав ініціативу Міністерства юстиції зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-