Укрзалізниця і ЄБРР готують тендер на закупівлю вантажних напіввагонів

Укрзалізниця і ЄБРР готують тендер на закупівлю вантажних напіввагонів

1048
Ukrinform
ПАТ «Укрзалізниця» та ЄБРР розпочали підготовку документації для проведення тендеру із закупівлі нових вантажних напіввагонів загального призначення для ПАТ «Укрзалізниця».

Про це йшлося на сьогоднішній міні-конференції за участю фахівців ПАТ «Укрзалізниця», ЄБРР та представників заводів-виробників вантажних вагонів і комплектуючих виробів, повідомляє прес-служба транспортного відомства. 

Як повідомив директор з інженерно-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Крот, загалом в рамках кредитної угоди з ЄБРР товариство планує придбати близько 7 тис. вантажних напіввагонів, лотами в розмірі від 1 тис. до 1,5 тис. напіввагонів в одному лоті.  

«Ми плануємо закупити як напіввагони з глухим дном, так і вагони люкові, у співвідношенні приблизно 50 на 50», - зазначив Володимир Крот.

Читайте також: Відбір на постачання газу Нафтогазу: Shell Energy увійшла до списку конкурсантів

Він також повідомив, що закупівля нових вантажних напіввагонів відбуватиметься за принципами і правилами ЄБРР, початок тендеру заплановано на вересень, а передбачений термін постачання вагонів - 12 місяців з моменту підписання договорів на виробництво та постачання вагонів. Учасниками тендеру можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти, але обов'язково виробники вагонів, які мають досвід будівництва, відповідні повноваження, репутацію та можливість будувати ті моделі вагонів, які підходять Укрзалізниці і можуть експлуатуватись без обмежень на залізницях з шириною колії 1520 мм.

За словами старшого банкіра Європейського банку реконструкції та розвитку Марка Магалецького, наразі банк завершує підготовку кредитного фінансування для Укрзалізниці на закупівлю вантажних вагонів. 

«Очікується, що відповідна угода буде підписана у жовтні цього року і паралельно ЄБРР спільно з Укрзалізницею розпочинає підготовку тендеру. Сьогодні ми проводимо консультації з ринком, щоб забезпечити прозорість, конкурентність і не дискримінаційний характер тендеру», - зазначив Марк Магалецький.

Учасники зустрічі обговорили умови кредитування проекту, правила проведення тендеру, етапи тендерних процедур, основні кваліфікаційні критерії до потенційних учасників тендеру, вимоги до продукції та терміни її виготовлення. 

Нагадаємо, що 1 червня 2017 року на офіційному сайті ЄБРР було опубліковано загальне оголошення про закупівлю вантажних напіввагонів загального призначення на суму 150 млн дол США. Після проведення консультацій та підготовки тендерної документації, орієнтовно вже у вересні, банк офіційно запросить виробників вантажних вагонів  взяти участь у тендері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-