Відбір на постачання газу Нафтогазу: Shell Energy увійшла до списку конкурсантів

Відбір на постачання газу Нафтогазу: Shell Energy увійшла до списку конкурсантів

1027
Ukrinform
ЄБРР доповнив перелік постачальників газу, які пройшли попередню кваліфікацію в рамках угоди з Нафтогазом. До списку крнкурсантів увійшла Shell Energy Europe Limited (Велика Британія).

Про це повідомили у прес-службі НАК. 

"Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) доповнив перелік постачальників газу, які пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь в тендерах на закупівлю газу НАК «Нафтогаз України» на кошти поновлюваного кредиту ЄБРР у 2017-2018 роках. Умовно пройшла попередній відбір компанія Shell Energy Europe Limited (Велика Британія)", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укрзалізниця та ЄБРР оголосять тендер

НАК нагадав, що раніше попередню кваліфікацію на постачання газу за кошти кредиту ЄБРР у 2017-2018 роках пройшли 13 компаній.

Як повідомлялося, процедура попереднього відбору залишатиметься відкритою для нових учасників протягом терміну дії позики.

У 2015 році НАК "Нафтогаз України" підписав угоду з ЄБРР на відкриття поновлюваної кредитної лінії на суму 300 млн дол. для закупівлі газу. НАК має право використовувати револьверний кредит протягом трьох років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-