Україна і Мальта планують створити дистрибуційний центр для агропродукції

Україна і Мальта планують створити дистрибуційний центр для агропродукції

876
Ukrinform
Україна і Мальта розроблять спільну бізнес-модель дистрибуційного центру для аграрної переробленої та непереробленої продукції.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляється на сайті Мінагро.

«Для нас важливо сформувати конкретну бізнес-модель роботи такого дистрибуційного центру для української харчової продукції на Мальті, враховуючи всі економічні фактори. Такі, як наявні угоди про вільну торгівлю, наявні імпортні та експортні регулювання щодо окремих товарних груп та інші. Тому що основним принципом має бути привабливість такого проекту для двох сторін»,- відмітила заступник міністра.

Читайте також: В Україні можуть зібрати до 63 мільйонів тонн зернових - Мінагро

За словами Трофімцевої, створення такого центру допоможе налагодити логістичні ланцюжки для окремих видів аграрної та харчової продукції, включаючи перероблену продукцію, яка експортується до країн Африки. 

Вона додала, що сторони домовились про створення двосторонньої технічної групи для напрацювання концепції бізнес-моделі дистрибуційного центру. Концепція має бути презентована найближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-