Мальта

реклама

01 грудня 2023

30 листопада 2023


Україна і Мальта продовжать міжкультурний обмін та співпрацю щодо захисту спадщини

У четвер, 30 листопада, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв зустрівся з делегацією на чолі з міністром національної спадщини, мистецтв та місцевого самоврядування Республіки Мальта Оуеном Боннічі.

27 листопада 2023


ОБСЄ у 2024 році очолить Мальта

Країни-учасниці ОБСЄ знайшли порозуміння з тим, щоб Мальта перейняла головування в ОБСЄ у 2024 році. Відповідне рішення має бути офіційно схвалено під час зустрічі глав МЗС у столиці Північної Македонії 30 листопада - 1 грудня.

21 листопада 2023

18 листопада 2023

15 листопада 2023

10 листопада 2023

02 листопада 2023


Формула миру: Єрмак і Салліван обговорили результати зустрічі радників із нацбезпеки на Мальті

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і радник президента Сполучених Штатів Америки з питань національної безпеки Джейк Салліван погодилися з необхідністю проведення додаткової консультативної зустрічі радників з національної безпеки США, Великої Британії, Німеччини та Франції.

01 листопада 2023

30 жовтня 2023


Китай не пояснив відсутність на саміті в Мальті: По-своєму продовжимо вирішення «української кризи»

Хоча китайський представник не брав участі в третьому мирному саміті щодо України на Мальті, Китай продовжить по-своєму сприяти мирним переговорам і працювати над політичним врегулюванням «української кризи».

29 жовтня 2023


На Мальті представники України й Польщі обговорили безпеку у регіоні та двосторонні відносини

На полях третьої зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики на Мальті представники України й Польщі обговорили двосторонні відносини та ситуацію на фронті.

28 жовтня 2023


Єрмак провів зустріч із міністром закордонних та європейських справ Мальти

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак на полях третьої зустрічі радників з питань нацбезпеки та зовнішньої політики на Мальті зустрівся з міністром закордонних та європейських справ і торгівлі Республіки Мальта Ієном Боргом.


Зеленський назвав три важливі речі, які може зробити українська Формула миру

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що Формула миру, запропонована ним торік, поступово стає глобальною, бо багато хто підтримав її або виявив дієву зацікавленість у роботі з нею.


Єрмак на Мальті розпочав консультації з Нідерландами щодо угоди про безпекові гарантії

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак на полях третьої зустрічі радників з питань нацбезпеки та зовнішньої політики на Мальті розпочав консультації з Нідерландами щодо укладення угоди про безпекові гарантії.

26 жовтня 2023


Єрмак має оптимістичні очікування від третього саміту щодо України на Мальті

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що має позитивні очікування від третього мирного саміту щодо України з лідерами країн так званого Глобального Півдня, що відбудеться на Мальті.

20 жовтня 2023

17 жовтня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-